Maak er een schitterend seizoen van, met veel plezier én fair-play! Forza Racing.

03.09.2021

Dit weekend kunnen we het jeugdvoetbal opnieuw écht op gang trappen. In augustus konden we ons al wat klaarstomen met een aantal tornooien of oefenwedstrijden, maar dit weekend worden de competities opnieuw op gang gefloten. Na twee moeilijke jaren hopen we deze keer op een normaal verloop. Bij de Ratjes voelen we dat onze jeugdspelers, trainers, teambegeleiders, vrijwilligers én ouders er enorm hard naar uitkijken. We willen iedereen binnen onze club in de eerste plaats bijzonder veel succes wensen. Samen voetballen en samen plezier maken is het mooiste wat er is. Winnen is leuk, maar jezelf ontwikkelen als speler en beter worden als team is nog veel belangrijker. Denk eraan: KRC Gent staat voor sportiviteit, respect en fair play. 

Wat we willen vragen aan al onze jeugdspelers:

- Respecteer de regels van het voetbal en de beslissingen van de scheidsrechter.

- Toon respect zowel voor je medespelers als voor de tegenstander.

- Behandel iedereen gelijkwaardig

- Zorg samen met je team voor een faire wedstrijd. 

- Gebruik geen onbehoorlijke taal of agressieve gebaren. 

- Draag zorg voor het materiaal, ook als het niet van jou is. 

- Bedank de mensen die zich vrijwillig inzetten voor onze club en voor het jeugdvoetbal

- Toon discipline 

Wat we willen vragen aan de ouders en de supporters: 

- Vertrouw op de trainer, geef geen instructies tijdens een wedstrijd of een training. 

- Respecteer de scheidsrechter.

- Aanmoedigen mag, beloon goed gedrag. 

- Leer fouten van je kind aanvaarden en probeer je emoties te beheersen

- Probeer je kind steun te bieden én een luisterend oor. 

- Blijf achter de omheining. 

- Geniet van de wedstrijd en vergeet niet om af en toe iets te consumeren. Onze clubkas heeft inkomsten nodig. 

- Toon je waardering voor andere ouder die zich engageert als vrijwilliger. 

Wat we van iedereen verwachten én op gelijk welk moment:

- Gedraag je correct of je nu op of naast het veld staat. 

- Tolereer geen pestgedrag, racisme of discriminatie.

In naam van het jeugdbestuur van KRC Gent wensen we iedereen een sportief en succesvol seizoen. Forza Racing, wij zijn Ratten! Onze bijzondere dank gaat uit naar onze trainers, teambegeleiders en alle vrijwilligers die zich engageren bij onze jeugdwerking.